Mājas tekstils

Mājas tekstils

Domo Dizains izgatavo dažādus mājas tekstila priekšmetus - dekoratīvos spilvenus, gultas veļu un pārklājus, galdautu un salvešu komplektus, kas papildinās jūsu interjeru ar logu noformējumam un mēbelēm pieskaņotiem akcentiem.

Majas-tekstils-head

 

Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni ir mājīguma kvintesence - bez tiem neiztek pat visaskētiskākie interjeri. Kalpodams mūsu komfortam, šis nelielais aksesuārs ļauj telpas dizainā salikt vajadzīgos "punktus uz i". Domo Dizains piedāvā dažādu zīmolu gatavos dekoratīvos spilvenus, kā arī šuj individuāla dizaina spilvenus, papildinot tos ar dekoratīviem pušķiem, bārkstīm vai citiem elementiem. Mēs izgatavojam arī dīvānu un sēžamos spilvenus tieši jums vajadzīgajā izmērā, izmantojot kvalitatīvus pildījuma materiālus un audumus.

Gultas veļa un pārklāji

Mūsu meistari izgatavos lina gultas veļas komplektus dažādos toņos tieši jums vajadzīgajos izmēros un dizainā. Izmantojam īpaši mīkstinātu lina audumu, kas "nekodīs" un mazgājot nesarausies. Spilvendrānas un segas pārvalkus iespējams papildināt ar kontrastējošu toņu kantēm un citiem dizaina elementiem vai aksesuāriem, to aizdari veidot ar pogām vai sasienamām aukliņām. Izgatavojam arī palagus ar gumiju.

Gultas-vela-head

Pie mums atradīsiet arī saskaņotus audumus aizkariem un gultas pārklājiem, ļaujot saglabāt stilistisku viengabalainību guļamistabā vai bērnu istabā. Mūsu dizaineri palīdzēs izvēlēties arī jūsu pašreizējam interjeram pieskaņotus gultas pārklāju audumus un dizainu. Izgatavojam gan klasiskus taisnstūrveida pārklājus, gan detaļām bagātus pārklājus ar dažādas sarežģītības stepējumu, ielocēm un šķēlumiem stūros, volāniem un citiem dekoratīviem elementiem, kā arī pieskaņotus dekoratīvos spilvenus.

Galdauti

Ģimenes kopīgas ēdienreizes pie skaisti klāta galda vairs nav tikai īpašu svētku sastāvdaļa. Arvien vairāk klientu, iekārtojot ēdamistabas, domā ne tikai par aizkaru un mēbeļu pārvalku dizainu, bet pasūta arī telpas stilam pieskaņotus galdautu un salvešu komplektus. Domo Dizains meistariem ir pieredze ne tikai vienkāršu lina un kokvilnas galdautu izgatavošanā, bet arī nestandarta izmēra greznu galdautu un salvešu šūšanā. Kvalitatīvus un izturīgus galdautus un salvetes mēs izgatavojam arī restorāniem un kafejnīcām.

Mēbeļu audumi

Domo Dizains salonos pieejams stilistiski daudzveidīgs mēbeļu audumu klāsts no atzītiem ražotājiem. Kvalitatīva auduma izvēle ne tikai piešķirs jūsu iemīļotajām mēbelēm jaunu izskatu, bet arī ilgstoši kalpos un būs viegli kopjami. Iemīļotā dīvāna, gultas galvgaļa vai atpūtas krēsla pārvilkšana ar jaunu audumu ļaus ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem atsvaidzināt esošo interjeru, kā arī būs ilgtspējīgāks risinājums par jaunas mēbeles iegādi. Pasūtīto mēbeļu audumu nogādāsim uz jūsu norādīto mēbeļu darbnīcu.