Pakalpojumi

Pakalpojumi

Izvēloties Domo Dizains, jums nebūs jālauza galvu par aizkaru vai mājas tekstila priekšmetu šūšanu un uzstādīšanu, jo mūsu dizaineri un šūšanas darbnīcas meistaru komanda parūpēsies ne tikai par aizkaru audumiem, furnitūru un dizaina risinājumiem, bet veiks arī telpu uzmērīšanu, pasūtījuma izgatavošanu un gatavās produkcijas uzstādīšanu un apkopi. Un to visu veiksim augstā kvalitātē, par saprātīgu cenu un klientam draudzīgos termiņos.

21-05-13 Domo Dizains JAI00001

Domo Dizains komanda parūpēsies par jūsu interjera tekstilu no A līdz Z:

  • telpu uzmērīšana,
  • logu noformējuma un mājas tekstila izstrādājumu dizains,
  • konsultācijas par audumu un furnitūras izvēli, nepieciešamās furnitūras nodrošināšana,
  • aizkaru, žalūziju un mājas tekstila izstrādājumu šūšana augstā kvalitātē,
  • uzstādīšana,
  • mēbeļu audumu nogādāšana jūsu izvēlētiem mēbeļu tapsēšanas meistariem / darbnīcām,
  • pēcpārdošanas serviss lieliem objektiem (aizkaru un žalūziju demontāža, nogādāšana uz tīrīšanu, uzstādīšana pēc tīrīšanas).

Dizainera mājas vizīte

Rīgā un Pierīgā dzīvojošajiem sniedzam pakalpojumu "Dizainera mājas vizīte". Mūsu dizaineri aizbrauks pie jums uz mājām vai uzņēmumu ar audumu paraugiem un katalogiem, lai piemeklētu jūsu interjeram piemērotākos risinājumus. Šo pakalpojumu īpaši iesakām gadījumos, ja esat izlēmuši mainīt telpu dizainu pašu spēkiem mājoklī, kas jau ir daļēji vai pilnībā iekārtots. Šādos gadījumos ir īpaši svarīgi, lai jaunie aizkari, žalūzijas vai citi mājas tekstila elementi iederētos interjera krāsu gammā un saskanētu ar telpas esošo dizainu. Jāņem vērā, ka arī apgaismojums telpā var būtiski mainīt auduma izskatu un toni.

Meb-audumi

Mūsu dizaineru rīcībā ir ārkārtīgi plašs realizēto projektu portfolio, kas klientiem palīdzēs gūt pilnīgāku priekšstatu par to, kā dažādi audumi un dizaina risinājumi izskatās dzīvē reālos interjeros. Mājas vizītes laikā dizainers sniegs ne tikai konsultācijas par dažādiem audumu veidiem un logu noformējuma risinājumiem, bet veiks arī telpu uzmērīšanu, lai sagatavotu jums precīzu izmaksu tāmi. Maksa par dizainera mājas vizīti ir fiksēta, un tās apmērs atkarīga no jūsu atrašanās vietas.

Ja jums jau ir zināmi precīzi izgatavojamo aizkaru, žalūziju vai gultas pārklāju izmēri un citas tehniskās detaļas, pasūtījumu ir iespējams veikt arī telefoniski. Gatavos aizkarus un žalūzijas piegādājam arī ar pakomātu starpniecību. Dizainera mājas vizīti var pieteikt telefoniski (29223775) vai rakstot uz: svetlana@domodesign.lv.

Sadarbība

Mēs aktīvi sadarbojamies ar arhitektiem un interjera dizaineriem dzīvokļu un privātmāju interjera veidošanā, kā arī īstenojam risinājumus birojiem, restorāniem, viesnīcām, medicīnas un izglītības iestādēm. Arhitektiem un dizaineriem piedāvājam īpašus sadarbības nosacījumus.

DD_livingroom_title

Kopīgi īstenoto projektu klāstā ir gan biroji jaunajā tirdzniecības un biznesa centrā "Origo", veikali "Given by Grenardi", privātmājas Jūrmalā, Rīgā, Garupē, Mārupē, Bauskā un citviet Latvijā, viesnīca "Miķelis" Bauskā, IVF klīnika un sociālās aprūpes centrs Rīgā, un daudzi citi. Ja Jūs interesē sadarbība ar Domo Dizains, esat laipni gaidīti mūsu salonā Rīgā, A. Čaka ielā 49.