Aizkaru furnitūra

Aizkaru furnitūra

Maksimāli neuzkrītoša vai skatienu piesaistoša, aizkaru furnitūra kalpo ne tikai kā dizaina papildinājums, bet piešķir logu noformējumam papildu funkcionalitāti. Dažādi tehniskie risinājumi ļauj aizkaru, žalūziju un paneļu atvēršanu un aizvēršanu padarīt maksimāli ērtu un vienkāršu un nodrošina, ka telpa jebkurā diennakts laikā izskatās kārtīgi. Mūsu salonos ir pieejams daudzveidīgs aizkaru furnitūras klāsts - dažādu stilu aizkaru stangas un to dekoratīvie uzgaļi, bārkstis, pušķi, pērlītes un lentas, kā arī žalūziju un aizkaru atvēršanas/aizvēršanas mehānismi un piederumi.

Modern house exterior with lawn

 

Aizkaru sliedes, stangas un uzgaļi

Domo Dizains sortimentā ir aizkaru stangas dažādu stilu interjeriem, tostarp dizainiski novatoriski furnitūras paraugi no stikla, koka un dažādu toņu metāliem. Bez klasiskajām aizkaru stangām mēs piedāvājam arī sliežu profilus un automātiski bīdāmos aizkaru mehānismus, kas īpaši piemēroti telpās ar augstiem griestiem vai logiem grūti aizsniedzamās vietās.

Pēdējos gados ražotāji īpašu vērību pievērsuši tieši aizkaru furnitūras funkcionalitātes uzlabošanai. Domo Dizains klientiem mēs piedāvājam dažādas konfigurācijas aizkaru sliedes ar paaugstinātu slīdamiību, kas pat ļoti smagus aizkarus ļauj atvērt ar vieglu rokas kustību. Īpašs akcents tiek likts arī uz šo sliežu dizainu – bez jau ierastajām askētiskajiem, baltajiem metāla sliežu profiliem mūsu salonos ir pieejams pasūtīt arī dažādu stilu, krāsu un materiāla profilus, kas kalpos arī kā dizaina elements jūsu interjerā.

Savelkošās lentas

Izmantojot dažādas savelkošās lentas, aizkaru augšējā malā iespējams panākt atšķirīgus krokojuma intervālus un stilus. Pasūtot aizkarus Domo Dizains salonā, klientiem tiek piedāvāts plašs savelkošo lentu klāsts.

Bārkstis un pušķi

Dažādi aizkaru aksesuāri ir kā dekorējums uz tortes – tas ļauj jūsu interjeram iegūt individuālus vaibstus un pilnībā izmainīt logu noformējuma stilu. Domo Dizains salonos uz vietas un pasūtīšanai no katalogiem pieejami dažādu krāsu, izmēru un formu pušķi aizkaru atsiešanai, bārkstis un dekoratīvās lentas, kā arī daudz citu detaļu, kas padarīs jūsu mājokli neatkārtojamu. Šobrīd īpašu popularitāti izpelnījušies dažādos materiālos veidoti aizkaru atsiešanas aksesuāri ar magnētisku aizdari, kam nav nepieciešami stiprinājumi pie sienas.