Pārstāvētie zīmoli

Pārstāvētie zīmoli

Domo Dizains pārstāvēto zīmolu kolekcijas ļauj piedāvāt klientiem stilistiski plašu audumu klāstu dažādās cenu kategorijās - no pieprasītiem dienas un nakts aizkaru audumiem par demokrātiskām cenām līdz dārgām un izsmalcinātām ekskluzīvu ražotāju tekstilijām. Mūsu salonā visplašāk ir pārstāvēti zīmoli, kas piedāvā audumu, tapešu un interjera aksesuāru kolekcijas vidējā cenu kategorijā.

A House of Happiness Šis holandiešu uzņēmumu raksturo krāsainība – tā ražotie audumi apvieno radošu dizainu, kvalitāti un mīlestību pret audumu. Uzņēmuma noliktavās uz vietas ir vairāk nekā 2000 audumu, kas ļauj nodrošināt ātras piegādes. Vienkāršie audumi pieejami 100 dažādos toņos, tie iziet rūpīgu pārbaudi uz izturību pret mazgāšanu, saraušanos un krāsas izbalēšanu, ļaujot garantēt augstu audumu kvalitāti. Zīmola misija ir veidot aizkarus, kas darītu cilvēkus laimīgus.

Ashley Wilde Designs Jau vairāk nekā 60 gadus Ashley Wilde Group specializējas smalku interjera audumu un mājas dekoru ražošanā un ir viens no globālajiem tekstila industrijas līderiem. Uzņēmums piedāvā ārkārtīgi plašu audumu portfolio, kā arī dažādas mājas tekstila kolekcijas – gatavos aizkarus, gultas veļu, dvieļus, spilvenus, pledus un žalūzijas. /Noskaties video/

Clarke & Clarke 1999. gadā Apvienotajā Karalistē dibinātais uzņēmums ir viens no pasaulē vadošajiem mājas tekstila, interjera apdares materiālu un mēbeļu ražotājiem, kas sadarbojas ar interjera dizaineriem un mazumtirgotājiem vairāk nekā 90 valstīs. Clarke & Clarke kolekcijas raksturo inovatīvs un pārlaicīgs dizains, izcila kvalitāte un lieliska cenas-kvalitātes attiecība. Zīmols orientējas galvenokārt uz klientiem, kuri seko modes tendencēm interjera dizainā. /Noskaties video

Dizz Design Beļģiju zīmols, ko raksturo pārlaicīga dizaina aizkaru audumu kolekcijas, kas sniedz vislabāko kvalitātes un cenas apvienojumu. Uzņēmums piedāvā arī gatavo aizkaru klāstu, kas balstīts beļģu amatniecības tradīcijās un top saskaņā ar augstiem kvalitātes standartiem.

Eijffinger Šī holandiešu zīmola tapetes un interjera audumi pārsteidz ar krāsainu un drosmīgu dizainu. Savas 145 gadu ilgās pastāvēšanas laikā uzņēmums saglabājis uzticību inovācijām un radošumam – tā produkcija atspoguļo jaunākās tendences mājokļu dizainā caur rūpīgi izvēlētām krāsām, rakstiem un materiāliem. Zīmols domāts tiem, kas savā dzīves telpā gatavi izpaust savu unikālo identitāti un personisko stilu.

IFI designs and colors IFI designs and colors ir 2000. gadā Grieķijā dibināts tekstila ražotājs, kas veido ekskluzīvas interjera audumu kolekcijas starptautiskajam tirgum. Uzņēmums pievērš īpašu uzmanību klientu servisam un pasūtījumu izpildes ātrumam, kā arī nodrošina savu kolekciju pieejamību vismaz 3 gadu garumā. Zīmola kolekcijās ir gan dabas tekstūru un dabisko šķiedru iedvesmoti oriģināla dizaina audumi, gan jaunāko modes tendenču atspoguļojums daudzveidīgā krāsu un materiālu gammā.

KAI Zīmolu raksturo iedvesmojošs dizains, kas ļauj radīt atšķirīgu mājokļa tēlu un piešķir videi luksusa auru. KAI audumiem raksturīga visaugstākā kvalitāte un komforts, vai tie būtu skaisti žakardi, apdrukāti un vienkrāsaini audumi, caurspīdīgi dienas aizkari vai krāšņs samts. Zīmola filozofija ir radīt svaigu estētiku, iedvesmojoties no dabas, ģeometrijas un arhitektūras. KAI radīto audumu dizains ir mūsdienīgs un vienlaikus pārlaicīgs.

KOBE Šī Nīderlandē dibinātā kompānija piedāvā plašas aizkaru un mēbeļu audumu kolekcijas, kuru dizainu iedvesmojusi pati daba – dažādu dabisko materiālu toņi un faktūras. Jau 40 gadus kompānija darbojas interjera tekstila jomā ar pārstāvniecībām Beļģijā, Vācijā, Francijā un Lielbritānijā. Kobe produkciju iecienījuši profesionāļi un mājokļu saimnieki vairāk nekā 50 pasaules valstīs. /Noskaties video /

Voightmann & Kruschwitz Šis vācu uzņēmums specializējas aizkaru un mēbeļu audumu tirdzniecībā, piedāvājot kvalitatīvus audumus dažādiem interjeriem – no klasiska līdz modernam. Uzņēmuma sortimentā ir gan dabiska zīda, lina un kokvilnas audumi, gan poliestera un Trevira CS ugunsdrošie materiāli, kā arī to dažādas kombinācijas par demokrātiskām cenām. V&K sadarbojas ar interjera dizaineriem, dekoratoriem un interjera preču tirgotājiem daudzviet pasaulē.

Luksusa klases zīmoli:

Christian Fischbacher CF ir šveiciešu ģimenes uzņēmums, kas tekstila industrijā darbojas jau vairāk nekā divsimt gadus. Zīmols savas produkcijas ražošanā pievērš īpašu uzmanību detaļām, izejmateriālu un ražošanas procesu kvalitātei, radošumam un inovācijām. CF interjera tekstila audumi, paklāji, gultasveļa un aksesuāri ir radīti izsmalcinātiem luksusa klases interjeriem. /Noskaties video /

James Hare Šis ģimenes uzņēmums ar 150 gadu seno vēsturi ir vadošais tekstila uzņēmums Apvienotajā Karalistē, un ražo audumus prasīgākajiem klientiem modes un interjera industriju luksusa segmentā. James Hare ir arī viens no vadošajiem zīda audumu ražotājiem – tā kolekcijās atrodami gan smalki vienkrāsaini zīda audumi, gan neatkārtojami ražojumi ar izšuvumiem, apdrukām un aplikācijām, jūras dzīvnieku ādu imitējošām faktūrām un citām dekoratīvām un tehnoloģiskām inovācijām.

Voyage Maison Zīmola misija ir radīt svaigu, māksliniecisku noskaņu mājoklī, kas piestāv mūsdienīgam dzīvesveidam laukos. VM audumos izmantotas akvareļu glezniecības tehnikas un zīmējumi, kas pārtop audumos uzņēmuma apdrukas ražotnē, izmantojot Apvienotajā Karalistē ražotus smalkus kokvilnas, lina un vilnas audumus. Tekstila dizainu papildina arī interjera dekora priekšmeti no pūsta stikla un ar rokām grebta koka, ļaujot radīt iedvesmojošas mājlietu kolekcijas.

Wind 1954. gadā dibinātais holandiešu ģimenes uzņēmums ir sinonīms augstas kvalitātes interjera audumiem. Wind apvieno mūsdienu zināšanas ar gadsimtiem senām holandiešu auduma manufaktūru tradīcijām. Zīmola atšķirības zīme ir ekskluzīvs dizains un augstas klases klientu serviss. Wind audumu kolekcijas iemieso jaunākās modes tendences, un zīmola produkcija atrodama pasaules prestižākajās adresēs. /Noskaties video/