Aizkaru dizains

Aizkaru dizains

Labu dizainu raksturo spēja radīt harmonisku dzīves telpu, kombinējot dažādus interjera elementus saskanīgās un savstarpēji bagātinošās kombinācijās. Domo Dizains piedāvā pieredzējuši dizaineru pakalpojumus individuāliem klientiem un uzņēmumiem, kā arī sadarbojas ar interjera dizaineriem un arhitektiem logu noformējuma izstrādē. Mūsu darbs ir palīdzēt klientiem atsvaidzināt esošos interjerus, kā arī izstrādāt aizkaru dizaina risinājumus jauniem dzīvokļiem, privātmājām un sabiedriskām telpām – birojiem, restorāniem, viesnīcām. Mūsu komanda seko līdzi pasaules tendencēm interjera dizainā, lai saviem klientiem piedāvātu aktuālākos materiālus un dizaina risinājumus.

Aizkaru dizains un konsultācijas par piemērotākajiem risinājumiem klientiem ir bez maksas.

Raibi aizkari un rozā ziedi uz galda

Logu noformējuma risinājumi

Pasūtot individuāla dizaina aizkarus un žalūzijas, ir iespējams ņemt vērā vissīkākās nianses logu un telpu konfigurācijā (lieli logi, arkas, nesošās kolonnas, siltuma un ventilācijas komunikāciju elementi), kā arī precīzi pieskaņoties kopējai interjera krāsu gammai.

Pirms sākt izvēlēties audumus, jāsaprot funkcionālās vajadzības konkrētajā telpā – privātums, gaismas intensitātes regulēšana, estētiska nozīme? Tradicionāli tiek izmantota dienas un nakts aizkaru kombinācija, ko var padarīt mūsdienīgāku ar dienas aizkaru izvietošanu priekšplānā (izcils risinājums dabīga lina vai interesantas faktūras dienas aizkariem ar aptumšojoša auduma aizkaru kā "oderi"). Gaisīgumu telpā var ienest, kombinējot divu veidu plānos aizkarus vai izvēloties vidēja biezuma aizkarus. Aizkaru vietā var izvēlēties arī žalūzijas vai aizkaru-žalūziju kombinācijas.

Auduma izvēle

Audumu izvēle sākas ar krāsas toni. Logu noformējums var tikt pieskaņots telpas kopējai krāsu paletei vai, tieši otrādi, kalpot par kontrastējošu akcentu, veidojot dialogu ar citu telpas elementu (gleznu, mēbeli vai citu interjera priekšmetu). Domo Dizains salonos ir pieejama ārkārtīgi plaša audumu izvēle – no kvalitatīviem klasiska stila audumiem līdz mūsdienīga dizaina audumiem plašā cenu diapazonā. Ekskluzīvi dabīgo materiālu (lins, vilna, kokvilna) vai to faktūru imitējoši kvalitatīvi sintētiskās šķiedras audumi minimālisma vai skandināvu stila interjeriem, žakarda un tafta audumi klasiskā stilā ieturētiem mājokļiem, samts glamūram un omulībai, aptumšojošie, ugunsdrošie vai skaņu slāpējošie audumi sabiedriskām telpām un guļamistabām. Mūsu dizaineri palīdzēs izvēlēties jūsu gaumei un vajadzībām atbilstošākās audumu kombinācijas. Salonos uz vietas ir pieejami vairāk nekā 300 šobrīd pieprasītāko audumu veidi, bet no mūsu īpaši atlasīto ražotāju katalogiem iespējams pasūtīt ap 1200 dažādu audumu.

Dievs slēpjas detaļās

Aizkari, kas krīt uz grīdas skaistās ielocēs, radot romantisku noskaņu, vai precīzi “atduras” pret grīdu, miniatūri aizkariņi, kas augšpusē un apakšmalā ar smalkām stangām stiprinās pie maziem lodziņiem, puscaurspīdīgas romiešu žalūzijas bērnistabai vai samta drapērijas vannas istabā ir tikai daži no risinājumiem. Aizkaru kopējo stilu papildina dažādas savelkošās lentas aizkaru augšējā malā, veidojot vienmērīgas, smalkas ieloces vai ritmiskus savilkumus. Izgatavojam arī aizkarus ar metāla riņķiem vai cilpām aizkaru stiprināšanai uz stangas. Oderes, kas sniedz aptumšojošu efektu, pasargā smalkākus aizkaru audumus no izbalēšanas un paildzina to kalpošanas laiku; vertikālas vai horizontālas dekoratīvās joslas, treses, bārkstis, atsienamie pušķi un lentas arī ir daļa no dizaina elementiem, ko iespējams izmantot, lai radītu individuālu logu noformējumu tieši jūsu unikālajai dzīves telpai. Vairāk informācijas - sadaļā Furnitūra un aksesuāri.