Žalūzijas

Žalūzijas

Žalūzijas kā logu noformējuma elementu visbiežāk izvēlas telpām ar konkrētu funkciju –virtuvēm, vannas istabām, darbistabām un birojiem, jo tās ir viegli kopjamas un piedāvā papildu funkcionalitāti. Domo Dizains saviem klientiem izgatavo ne tikai klasiskās horizontālās un vertikālās, rullo un romiešu žalūzijas, bet piedāvā arī elektriskus un pilnībā automatizētus žalūziju pacelšanas / nolaišanas mehānismus.

Romiešu žalūzijas

Romiešu žalūzijas ir viens no pieprasītākajiem žalūziju veidiem, jo ļauj panākt ārkārtīgi plašu stilistisko daudzveidību. Romiešu žalūziju izgatavošanā var izmantot teju jebkuru audumu un dažādu audumu kombinācijas, un to dizainā iespējamas daudzveidīgas krokojuma variācijas. Romiešu žalūzijas ir praktisks un elegants risinājums arī virtuvēm un vannasistabām, jo tās iespējams noņemt un iztīrīt, tām ir plašas stiprinājumu izvēles iespējas – pie griestiem, sienas vai loga ailē.

Horizontālās un vertikālās žalūzijas

Šobrīd popularitāti strauji atgūst horizontālās žalūzijas – to veiksmes atslēga ir praktiskums, vieglā kopšana un salīdzinoši plašā funkcionalitāte. Šobrīd modē ir klasiskās horizontālās žalūzijas ar platām lamelēm (līdz pat 5 cm platumā), kas ražotas no dažādiem koksnes veidiem un var būt tonētas visdažādākajās krāsās. Vispieprasītākās ir nekrāsota ozolkoka, melnas un baltas krāsas žalūzijas, kas lieliski iederēsies mūsdienīga dizaina virtuvēs, vannas istabās un darba kabinetos. Tās var lieliski kombinēt ar aizkariem. Praktisks risinājums vannas istabām ir arī plisētās žalūzijas, kas gatavotas no rūpnieciski gofrēta auduma un stiprināmas tieši pie logu stikla. To īpašā priekšrocība ir iespēja regulēt ne tikai to apakšējās malas augstumu, bet pacelt vai nolaist zemāk tieši augšējo žalūzijas malu, tā ļaujot telpā variēt gaismas intensitāti, vienlaikus sargājot telpu no svešām acīm.

Rullo žalūzijas

Pie sienas, griestiem vai logu ailēs stiprināmas rullo žalūzijas ir populāras to zemās cenas dēļ. Askētiskākos interjeros rullo žalūzijas var kombinēt ar dažādu faktūru un toņu dienas aizkariem vai izmantot tās vienas pašas. Tās bieži izvēlas birojiem un sapulču telpām, arī kā vienkāršu risinājumu telpas aptumšošanai. Šāda tipa žalūzijām iespējams izmantot stingrus audumus dažādās toņu un gaismas caurlaidības variācijās. Piedāvājam arī kasešu rullo žalūzijas, ko iespējams stiprināt tieši pie logu stikla – šāds risinājums padara loga atvēršanu ērtāku.

rumiersu_zaluzijas-head

Bīdāmie aizkaru paneļi

Bīdāmie aizkaru paneļi ir lielisks funkcionāls risinājums lieliem logiem, tajos iespējams kombinēt dažādu toņu, faktūru un blīvuma audumus un padarīt noskaņu telpā vizuāli “vieglāku”. Paneļi lieliski iederas minimālisma stilā ieturētos interjeros un birojos, tos ērti izmantot telpas sadalīšanai funkcionālās zonās. Logu paneļu vadībai iespējams izvēlēties ne tikai ar roku bīdāmus mehānismus, bet arī elektriski vadāmas sistēmas, tostarp pilnībā automātiskas.

Logu-panelis